WITAJ W NASZYM ŚWIECIE!

Studio Personal EMS&Beauty to miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o Twoje zdrowie i sylwetkę. Jesteśmy trenerami z wiedzą i doświadczeniem, pracującymi w zawodzie już wiele lat.

Personal EMS to marka, którą stworzyliśmy sami – nie tylko jako studio treningu, ale również jako profesjonalny sprzęt do elektrostymulacji. 

Personal EMS&Beauty to kontynuacja i pogłębienie naszej oferty o zabiegi zdrowotne i estetyczne. 

Sprawdź co u nas znajdziesz!

TRENING

MODELOWANIE SYLWETKI

TLENOTERAPIA

SPORT TO NASZA PASJA - JAKI TRENING WYBIERASZ?

Trening personalny * Trening EMS * Sztuki walki * Kierunkowy trening dzieci i młodzieży * Trening kobiet w ciąży i po porodzie * 

To tylko garstka tego co znajdziesz w ofercie sport.

Studio Personal EMS&Beauty to miejsce, w którym realizujemy treningi indywidualne (lub w parze) nastawione bezpośrednio na cel klienta, uwzględniając jego możliwości zdrowotne. Łączymy różne metody treningowe, zmieniamy bodźce, szukamy innowacyjnych rozwiązań, wdrażamy zbilansowaną dietę i zdrowe nawyki życia codziennego. Wszystko po to, by osiągnąć zamierzony cel treningowy. 

TRENING PRÓBNY* W naszym studio masz możliwość sprawdzenia nas jako trenerów, treningu, atmosfery i wszystkich innych aspektów, dzięki którym zadecydujesz czy zostajesz z nami na dłużej. Trening próbny jest całkowicie niezobowiązujący – nie musisz decydować się na kupno karnetu czy podpisanie wiążącej umowy. 

To z czego jesteśmy znani to oczywiście TRENING EMS! Jeżeli chcesz dowiedzieć się co to za trening zajrzyj tutaj.

Niżej znajdziesz cennik naszych karnetów. 

W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami.

PAMIĘTAJ, ŻE KAŻDY TRENING NALEŻY ODWOŁAĆ MINIMUM 24H PRZED UMÓWIONYM TERMINEM – W PRZECIWNYM RAZIE TRAKTUJEMY TRENING JAKO ODBYTY I ODBIJAMY WEJŚCIE Z KARNETU.

CENA

UWAGI

TRENING PRÓBNY

50 pln

KARNET 4 TRENINGI

450 pln

Karnet ważny 5 tygodni. Dla osób trenujących 1x w tygodniu. 


KARNET 8 TRENINGÓW

800 pln

Karnet ważny 6 tygodni. Dla osób trenujących 2x w tygodniu. 

KARNET 12 TRENINGÓW

1100 pln

Karnet ważny8 tygodni. Dla osób trenujących 2x w tygodniu. 

CZY BEZ TLENU DA SIĘ ŻYĆ? POZNAJ TLENOTERAPIĘ!

HIPERBARYCZNA TERAPIA TLENOWA
Nasycony tlen intensywnie regeneruje komórki, a wchłanianie tlenu przy podwyższonym ciśnieniu (tak jak w komorze hiperbarycznej) jest wielokrotnie większe ponieważ rozpuszcza się w osoczu krwi, limfie, płynie mózgowo – rdzeniowym i w rdzeniu kręgowym.
JAKIE SĄ GŁÓWNE ZALETY?
biostymuluje organizm, detoksykacja organizmu, likwiduje zakażenia i wzmacnia układ immunologiczny, działa bakterio i wirusobójczo, oczyszcza z toksyn i metali ciężkich, zwiększa zdolność zapamiętywania i koncentracji, przynosi korzyści w leczeniu stresu i przewlekłego zmęczenia, zwiększa wydolność i wydajność organizmu, przyspiesza regenerację tkanki kostnej i mięśni szkieletowych, ścięgien, więzadeł wspomaga procesy metaboliczne, zapobiega powstawaniu zmarszczek, daje efekty w leczeniu trądziku i wszelkich zmian skórnych, aktywuje siły witalne i odpornościowe, wspomaga lepszy sen, zmniejsza bóle migrenowe, ma zastosowanie w porażeniach mózgowych i pourazowych uszkodzeniach mózgu, pomaga w leczeniu/ gojeniu ran, oparzeń, przyspiesza procesy gojenia po zabiegach operacyjnych, zmniejsza obrzęki i stany zapalne, ma korzystny wpływ na dolegliwości o charakterze wieńcowym, zmniejsza objawy niewydolności serca, pomaga w leczeniu cukrzycy i miażdżycy

TLEN absolutnie może być złotym środkiem na Twoje ZDROWIE!

W razie pytań skontaktuj się z nami. Skonsultuj swoją wizytę i sprawdź dostępny termin. Niżej znajdziesz cennik zabiegów.

 

CENA

ZABIEG PRÓBNY

79 PLN

5 TERAPII

450 PLN

10 TERAPII

850 PLN

20 TERAPII

1600 PLN

CHCESZ SIĘ POZBYĆ TKANKI TŁUSZCZOWEJ I UPORCZYWEGO CELLULITU?
SPRÓBUJ ZABIEGÓW MODELOWANIA SYLWETKI!

Personal Beauty to miejsce, które powstało z chęci dopełnienia Waszej pracy treningowej. Wiemy doskonale, że sylwetka najlepiej reaguje kiedy łączymy różne techniki i bodźce. Dlatego przedstawiamy Wam zabiegi, które wymodelują sylwetkę, ale zadbają również o Wasz relaks i dobre samopoczucie. Co osiągniemy? Zmniejszymy obwody w najbardziej opornych partiach ciała, zredukujemy blizny i rozstępy, pożegnamy uporczywy cellulit, ujędrnimy nogi, podniesiemy pośladki, wymodelujemy brzuch i boczki. Sprawdź jakie mamy zabiegi i wybierz najlepszy dla siebie – jeśli nie wiesz co wybrać –  skontaktuj się z nami

FALE RF (RADIOFREKWENCJA)+VACUUM+LASER IR

Dlaczego mówimy o tym zabiegu lifting bez skalpela?
Łączymy najnowsze technologie Radiofrekwencja + LaserIR + Vacuum.

Oznacza to, że redukujemy tkankę tłuszczową, cellulit, odmładzamy skórę, wypłycamy blizny i rozstępy, A TO CO NAJWAŻNIEJSZE!  Pobudzamy do wzrostu kolagen – czyli powodujemy ujędrnienie i napięcie skóry
– zabieg wykonujemy przy użyciu ujędrniającego kremu wysoce przewodzącego przeznaczonego do profesjonalnej terapii RF,  krem zawiera wiele składników odżywczych dzięki czemu powoduje natychmiastowy efekt wygładzenia skóry przywracając jej elastyczność i gładkość.  Co uzyskamy ?  Ujędrnienie struktury skóry, redukcję cellulitu, likwidację “luźnej skóry”, odbudowę kolagenu, profilaktykę anti-aging. Zabieg kończymy nałożeniem specjalnej antycellulitowej maski ze składnikami m.in, kofeina, olej kokosowy , algi laminaria , olej abisyński A TO OZNACZA, że znów napinamy i ujędrniamy skórę, zmniejszamy objawy cellulitu oraz wspomagamy procesy redukcji tkanki tłuszczowej i oczywiście optymalnie nawilżamy skórę.

Aby uzyskać najlepsze efekty powinniśmy wykonać w serii 5-8 zabiegów z regularnością 2x w tygodniu.

ZABIEG WYKONUJEMY NA NASTĘPUJĄCE PARTIE: 
brzuch + boczki / plecy “motylki” + ramiona / nogi (przód + tył + wewnętrzna strona uda) / pośladki 

CENNIK: 
1 partia                                            200 pln
2 partie                                           300 pln
PAKIET 5 zabiegów                       850 pln
PAKIET 8 zabiegów                      1200 pln

 

CZAS TRWANIA: 30 min

FALA UDERZENIOWA

Wykonajmy najlepszy zabieg na nieestetyczną skórkę pomarańczową – czyli falę akustyczną, która zredukuje tkankę tłuszczową i najbardziej uporczywy cellulit.
Ultradźwięki, bo taką technologię wykorzystamy w tym zabiegu, wytwarzają wibracje w tkance łącznej powodując jej napinanie i rozluźnianie – skutkuje to rozbiciem komórek tłuszczowych i pozbyciem się niechcianych grudek. Ponadto poprawiamy napięcie powierzchni skóry i redukujemy bolące obrzęki. “Skutkiem ubocznym” zabiegu jest mocne napięcie skóry i ujędrniona sylwetka. 

Zabieg polecamy wykonywać z częstotliwością 1-2x w tygodniu w serii 5-8 zabiegów. Jeszcze lepsze efekty uzyskasz łącząc falę uderzeniową z zabiegami drenującymi np:. endermologią lub antycellulitowym masażem bańką chińską.

ZABIEG WYKONUJEMY NA NASTĘPUJĄCE PARTIE: 
brzuch + boczki / plecy “motylki” / ramiona / nogi (przód + tył + wewnętrzna strona uda) / pośladki 

CENNIK: 
1 partia                                            250 pln
2 partie                                           400 pln
PAKIET 5 zabiegów                       1100 pln
PAKIET 8 zabiegów                      1600 pln

 

CZAS TRWANIA: 30 min

ENDERMOLOGIA / DERMOMASAŻ

Masaż próżniowy to wspaniały sposób na wymodelowanie sylwetki
Czym różni się nasz dermomasaż od endermologii? W zasadzie nie ma dużej różnicy, ale wyróżnia nas NOWOCZESNY SPRZĘT. Automatyczne rolki z możliwością zmiany kierunku masażu oraz  próżnia powodują bardziej zaawansowany i efektywny masaż Twojego ciała. Dodatkowo urządzenie pozwala na dołączenie do zabiegu lasera IR oraz fali RF co pozwala nam na uzyskanie jeszcze lepszych finalnych efektów. 

Widziałaś/eś ten zabieg w białym kostiumie? Tak, to właśnie to! Świetny jeśli masz zastoje limfatyczne, obrzęknięte ciało, a także cellulit wody. Dzięki endermologii możesz o tym zapomnieć.

EFEKTY? redukcja cellulitu; zmniejszenie obwodów ciała o 1-3cm; zwiększenie produkcji elastyny i kolagenu – bardziej jędrna skóra; drenaż limfatyczny; oczyszczenie organizmu z toksyn; zmniejszenie uczucia “ciężkich nóg”; wygładzenie rozstępów i blizn; zmniejszenie nierówności naskórze;

DERMOMASAŻ RF+IR polecamy wykonywać 2-3x w tygodniu w serii 8-10 zabiegów.

ZABIEG WYKONUJEMY NA CAŁE CIAŁO, WYMAGANY KOSTIUM DO DERMOMASAŻU. 

 

CENNIK: 
1 zabieg                                         150 pln                                   
PAKIET 5 zabiegów                      700 pln
PAKIET 10 zabiegów                     1300 pln
Kostium                                          100 pln (przy zakupie pakietu 10 zabiegów                                                                             kostium GRATIS)

 

CZAS TRWANIA: 55-60 min

FAT BURNER

Zabieg natychmiastowo wyszczuplający? TYLKO FAT BURNER!

Dlaczego? Szybko i łatwo zredukuje cellulit i tkankę tłuszczową. Z powodzeniem zaatakujemy każdy rodzaj cellulitu, spowodujemy spalanie tkanki tłuszczowej. Twoja skóra będzie zagęszczona, ujędrniona i widocznie zdrowsza. Już po pierwszym zabiegu zauważysz wyraźne zmniejszenie obwodu w centymetrach!

Zabieg obejmuje najważniejsze dla nas partie ciała: brzuch, boczki oraz uda – zarezerwuj sobie 1,5 godziny – zadbamy o Ciebie całościowo!

Jak to wygląda:
Po pierwsze: peeling
Po drugie: nałożenie specjalnego olejku ze składnikami aktywnymi, który ma na celu rozgrzanie tkanki i przyspieszenie spalania tłuszczu
Po trzecie: body wrapping, czyli owijamy folią i czekamy aż rozgrzejemy tkankę i polepszymy cyrkulację krwi i limfy
Po czwarte: ujędrniający, antycellulitowy masaż bańką chińską w miejscu zabiegowym
Po piąte: maska ujędrniająca na zakończenie zabiegu

Zalecamy wykonać co najmniej 6 zabiegów w serii (2-3 zabiegi w pierwszym tygodniu / następnie 1-2 zabiegi w odstępie tygodnia).

ZABIEG WYKONUJEMY NA NASTĘPUJĄCE PARTIE: 
brzuch + boczki + uda (przód/tył/wewnętrzna strona uda) + pośladki

 

CENNIK: 
1 zabieg                                          200 pln
PAKIET 4 zabiegów                       700 pln
PAKIET 6 zabiegów                       850 pln

 

CZAS TRWANIA: 75-90 min

ANTYCELLULITOWY MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Chcesz się pozbyć cellulitu i ujędrnić skórę?
Spróbuj bańki chińskiej.

Celem tego procesu jest zainicjowanie silniejszego przepływu krwi i płynów ustrojowych w miejscu, które znajduje się bezpośrednio w miejscu zabiegowym. Wygładza i ujędrnia skórę oraz pobudza krążenie krwi i limfy w organizmie, co pozwala na szybsze niż normalnie pozbywanie się toksyn z organizmu a tym samym redukcję cellulitu.

EFEKTY? poprawa elastyczności i kolorytu skóry; ujędrnienie partii poddawanej zabiegowi;  zmniejszenie obrzęków; redukcja tkanki tłuszczowej; usprawnienie krążenia; oczyszczenie organizmu z toksyn; redukcja cellulitu. 

Zalecana seria zabiegów w celu osiągnięcia pożądanych efektów to 10-20 zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu. Wymagany jest przynajmniej 1 dzień odstępu między zabiegami.

ZABIEG WYKONUJEMY NA NASTĘPUJĄCE PARTIE: 
całe ciało / brzuch+uda+pośladki/ nogi

 

CENNIK: 
całe ciało                                       100 pln
BUP                                                   80 pln
nogi                                                  50 pln

 

CZAS TRWANIA: 30-45min

 

MASAŻ KLASYCZNY / MASAŻ AROMATYCZNĄ ŚWIECĄ

Masaż klasyczny to sposób na odprężenie, bóle mięśni i poprawę kondycji skóry. Korzystnie wpływa na skórę jak również dotlenia mięśnie. Po jego wykonaniu skóra jest wygładzona, jędrna, delikatna, dotleniona i odżywiona. Nasze masaże to świetny sposób na relaks i odprężenie. Ponadto poprawia kondycję psychiczną pacjenta, poprzez zwiększenie wydzielania serotoniny oraz ujędrnia skórę.

Szczególnie polecamy Masaż Aromatyczną Świecą, który sprawia, że skóra staje się miękka i aksamitna w dotyku. Przywraca jej jędrność, elastyczność i blask. Doskonale nawilża i regeneruje. Ma działanie anty-aging – chroni przed wolnymi rodnikami i zapobiega starzeniu się skóry. Podgrzany do optymalnej temperatury płynny wosk, sprawia, że mięśnie cudownie się rozluźniają, a ich napięcia znikają. Masaż doskonale odpręża i poprawia samopoczucie. Likwiduje stres oraz zmęczenie.

 

Najwyższa jakość składników

Posiada aż 95,5% składników pochodzenia naturalnego. Masło shea i olej kokosowy zapewniają intensywne nawilżenie i odżywienie ciała. Witaminy A i E aktywują naturalne procesy regeneracji skóry. Świece do masażu, których używamy posiadają w swoim składzie również olej makadamia i ekstrakty z: lawendy, pozłotki kalifornijskiej, jaśminu, marakui, rumianku, melisy, koniczyny. Wegańskie – wybieramy takie, które są produkowane bez użycia surowców odzwierzęcych i nie mają z nimi żadnej styczności; Naturalne –wybieramy świece, które mają ponad 96% składników naturalnego pochodzenia; I TO CO NAJWAŻNIEJSZE BEZPIECZNE – wybieramy produkty, które zostały przetestowane dermatologicznie.

Masaże nie obejmują masażu stóp oraz głowy. 

ZABIEG WYKONUJEMY NA NASTĘPUJĄCE PARTIE: 
całe ciało / plecy

CENNIK: 
masaż klasyczny całe ciało                                     150 pln
masaż klasyczny plecy                                             100 pln
masaż aromatyczną świecą całe ciało                180 pln
masaż aromatyczną świecą plecy                        130 pln

 

CZAS TRWANIA: 45-55min

MASAŻ TWARZY BAŃKĄ CHIŃSKĄ / MASAŻ KOBIDO

Masaż bańkami redukuje problemy z zatokami i węzłami chłonnymi. Likwiduje zmarszczki oraz wszelkie zmiany związane z wiekiem. Wykonując masaż regularnie skóra staje się zdrowsza i bardziej elastyczna. Zabieg pobudza procesy metaboliczne wspomagając detoksykację organizmu, a także rozluźnia mięśnie, które są częstą przyczyną pogłębiania zmarszczek. Dzięki poprawie przepływu krwi i chłonki skóra jest mocno dotleniona i wygląda młodziej. Relaksacyjny wpływ masażu bańką docenią również osoby borykające się z uporczywymi bólami głowy.

Co jeszcze dzięki bańkom? Zmniejszamy widoczność zmarszczek i drobnych linii, poprawiamy koloryt, pobudzamy fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, poprawiamy ukrwienie tkanek.

Kto nie będzie mógł skorzystać z zabiegu?

osoby z wrażliwą, naczyniową skóra, osoby z chorobami skóry występującymi w miejscu wykonywania zabiegu, m.in. trądzik pospolity, egzema, osoby ze stanami zapalnymi, otwartymi ranami czy poparzeniami na skórze, osoby z chorobami układu krwionośnego, m.in. chorobami serca, nadciśnieniem, hemofilią. 

Masaż KOBIDO 

Sztuka masażu Kobido wywodzi się z tradycji japońskiej. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania maksymalnego napięcia skóry. Zapomnij o botoksie! Masaż twarzy KOBIDO będzie Twoim niechirurgicznym liftingiem twarzy.

Jakie zalety niesie KOBIDO? zniwelowanie napięcia mięśniowego i jednocześnie zniwelowanie zmarszczek mimicznych; zmniejszenie oznak starzenia się skóry; odzyskanie młodszego wyglądu twarzy w efekcie głębokiego masażu mięśni; pobudzenie metabolizmu komórkowego, dzięki czemu regeneracja przebiega dużo szybciej.

Co będzie jak połączymy oba zabiegi? 

Twoja twarz będzie niezwykle zadbana, dotleniona, odmłodzona, ze wspaniałym kolorem skóry. Szczególnie polecamy dla osób, które potrzebują nieco relaksu. 

Masaże twarzy nie objemują szyji oraz dekoltu (istnieje możliwość pogłębienia masaży o wskazane partie, po wcześniejszym ustaleniu z osobą wykonującą zabieg) 

ZABIEG WYKONUJEMY NA NASTĘPUJĄCE PARTIE: 
twarz

 

CENNIK: 
masaż twarzy bańką chińską                                  100 pln
masaż KOBIDO                                                             100 pln
innowacyjne połączenie KOBIDO+BAŃKI               150 pln

 

CZAS TRWANIA: 55 min

 

Przypominamy, że każdy zabieg należy odwołać minimum 24h przed planowanym terminem. W przeciwnym wypadku zabieg uważamy za odbyty – zaliczka przepada, lub zostaje odbity z pakietu.

VOUCHERY PREZENTOWE

NIE MASZ POMYSŁU NA PREZENT? 
Kup voucher upominkowy i podaruj najpiękniejszy prezent dla swojej bliskiej osoby. 
Trening personalny? Trening EMS? Masaż? A może pakiet zabiegów? 
Skontaktuj się z nami, a my pomożemy wybrać najlepszą opcję. 

WAŻNOŚĆ VOUCHERA: 3 miesiące od daty zakupu.

DO ZOBACZENIA W STUDIO PERSONAL EMS&BEAUTY!