Nasza działalność rozpoczęła się od pomysłu stworzenia niezależnego miejsca, w którym będziemy mogli dzielić się naszą pasją do sportu. Chcieliśmy dać ludziom coś więcej niż trening personalny.

Nasze zainteresowanie skupiło się na nowoczesnej technologii elektrostymulacji. Nie znaliśmy tego, brodziliśmy jak dzieci we mgle, ale forma treningu przypadła nam do gustu. Postanowiliśmy spróbować. W Zgierzu byliśmy pierwsi. Większość osób skazywało nas na porażkę już od samego początku – „Zgierz nie jest na to gotowy na takie cuda”; „A co to jest ten EMS?” ; „Nikt tego nie zna, dajcie spokój”; „O matko! Jak drogo!”. Dość szybko okazało się, że ludzie nie mieli racji.

Grafik zapełniał się co do minuty, włączając treningi nawet o 5 rano i 22 wieczorem. Ze względu na to, że jesteśmy niezależną marką nikt nie narzucił nam standardów, umów, czy cen karnetów. Od samego początku działamy dokładnie tak jak zamierzyliśmy. Mnóstwo naszych podopiecznych osiągnęło swój zamierzony cel i zauważyło znaczną poprawę sylwetki, wydolności, zdrowia. Trenują u nas zarówno Panie jak i Panowie, dzieci, młodzież. Treningi EMS uzupełniamy treningami personalnymi. 

Dzięki nowym możliwościom naszego urządzenia prowadzimy podwójne treningi – więc przychodzą do nas małżeństwa, siostry, bracia, przyjaciele, co daje możliwość wspólnego spędzania czasu i wzajemnej motywacji! Nauczyliśmy się rozwiązywać na prawdę wszystkie problemy. Teraz czas przekazać nasze doświadczenie innym trenerom i wspólnie tworzyć nowe miejsca treningu EMS.

Trenerzy

Nikolina Stefaniak

Mgr Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej Uniwersytetu Łódzkiego. Instruktor Fitness, Aqua Fitness, Spinning od 2012 r. Autorka i jednocześnie szkoleniowiec wszystkich szkoleń i warsztatów Personal Roll oraz Personal EMS.

Właściciel studia treningu Personal EMS. Zawsze pełna energii i gotowa do działania.

Bartłomiej Kurczewski

Absolwent Społecznej Akademii Nauk na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Zawodnik mieszanych sztuk walki. Swoje pojedynki stoczył dla największych organizacji MMA w Polsce i Europie.

Właściciel studia treningu Personal EMS. Rozwiązuje wszystkie problemy udowadniając, że nie ma przeszkód nie do przeskoczenia.

Galeria